img

Hledáte rady a tipy od zkušených chovatelů?
nazev domény.cz

Navštivte náš YouTube kanál "Chovatelský svět"!Dozvíte se novinky, zajímavosti i rady od zkušených chovatelů.
Moje rozhovory a reportáže s chovateli pocházejí z různých prostředí a specializují se na různé druhy zvířat od hlodavců, plazů, velkých "koček", po papoušky, exotické ptactvo, okrasnou drůbež až po slepice. Díky tomu se může učit od chovatelů s desítkami let zkušeností, moudrosti i péče o různé tvory. Vybírám chovatele, kteří jsou nadšení pro další vzdělávání a ochotní sdílet detaily, které mohou skutečně pomoci ostatním být úspěšní.

img

Užitečné video reportáže
FaunaFlora.cz

Navštivte náš YouTube kanál "Chovatelský svět"!Dozvíte se novinky, zajímavosti i rady od zkušených chovatelů.
Zaměřuji se na spojení s chovateli, kteří mají alespoň o 5-10 let a více praktických zkušeností.Seznámím vás s uznávanými odborníky, kteří přinesou užitečný obsah zdaleka nejen pro začínající chovatele. Připravuji si předem promyšlené otázky týkající se témat, jako jsou správné chovatelské techniky, výživa zvířat, správa zařízení a obchodní operace.

img
img

Co vás zajímá?
Napište nám.

Kontaktní formulář
O nás

Přinášíme zajímavosti ze světa zvířat

Podívat se na úvodní propagační video

Přinášíme vám rozhovory s těmi nejzkušenějšími chovateli z celé České republiky. Dozvíte se vše o chovu nejrůznějších zvířat - od malých hlodavců přes exotické papoušky až po drůbež a ryby.

Pokud s chovatelem zvířat teprve začínáte, může vám připadat ohromující snažit se naučit vše, co potřebujete vědět. Jedním z nejlepších způsobů, jak získat správné techniky a cenné znalosti, je následovat příklad zkušených chovatelů, kteří již prošli cestou, po které jste se vydali.

Dozvědět se více
Představení

Co vlastně nabízíme? Praxi, zajímavosti a zkušenosti

img
Správné techniky a postupy

Pomocí videí se naučíte správné techniky a osvědčené postupy od profesionálů. Věnujte velkou pozornost tomu, jak zacházejí se zvířaty, jejich postupům při chovu a odchovu vrhů a jejich tipům pro zdraví a výživu.

img
Zajímá vás ještě více?

Oslovte a spojte se se zkušenými chovateli uvedenými ve videích. Často rádi nově příchozí mohou dále mentorovat. Zeptejte se na doplňující otázky a požádejte o vysvětlení všeho, co není jasné.

img
Dlouholeté zkušennosti fungují

Dodržujte konkrétní doporučení odborníků. Podělí se o zásoby, metody a pracovní postupy, které na základě dlouholetých zkušeností nejlépe fungují. Při zakládání vlastních chovných operací se řiďte jejich radami.

img
Pomocná ruka

Učení přímo od ostřílených veteránů dává novým chovatelům obrovskou pomocnou ruku. Nezapomeňte plně využít zdroje, jako jsou tato informativní videa, abyste byli úspěšní.

Video reportáže

Naše video reportáže pro Vás

img
Česká republika je chovatelskou velmocí

každý chovatel si zaslouží pomoc

Mým cílem při vytváření těchto videí je poskytnout užitečné rady a zlepšit metody péče pro ostatní chovatele v České republice. Jako sám zkušený chovatel jsem schopen a velice rád, že mohu sdílet cenné poznatky, ostatních chovatelů, které se během let naučili. Ve videích poskytuji tipy na témata, jako je správné chovatelské zařízení, výživa, zdravotní péče a socializace zvířat. Zaměřuje se na praktická doporučení, která mohou chovatelé hned zavést, aby zlepšili životy svých zvířat a i dosáhli odchovů. V jednom videu například předvádí ideální rozměry a materiály pro stavbu výběhů a biotopů. Používám videa k upřímným diskusím o výzvách, kterým chovatelé čelí. Celkově mají videa za cíl prosazovat osvědčené postupy a sbližovat chovatele. Doufám, že vám moje videa usnadní zrovna to vaše chovatelství, aby jste mohli své metody neustále zdokonalovat a zlepšovat. Můj kanál na YouTube pomáhá kultivovat chovatelskou komunitu, kde chovatelé spolupracují, poskytují zpětnou vazbu a cítí se podporováni, když se rozhodnou pro nějaký chov, tedy náročného úkolu péče o zvířata.

ZOO V ČR
29
Zooparků v ČR
290
Chovatelů
360.000
Naše práce

Jakým zvířatům se v našich reportážích
věnujeme a budeme věnovat?

Podporujeme projekty

Ochrana zvířat je nejdůležitější

img
Vodní a mokřadní ekosystémy

2.4.1.1 Vymezení prioritních úseků vodních toků k revitalizaci a renaturaci (samovolné obnově)

2025

Dokončení

$ 10.000

Data

$ 10.000

Popis

70%
img
Projekt ochrany

Ochrana přírody...TEXT

2026

Dokončení

data

Data

popis

Popis

60%
img
Další projekt

Ochrana přírody...TEXT

2026

Dokončení

data

Data

popis

Popis

80%
img

Staň se i ty naším
odběratelem

Chováte veverky, drobné ptactvo, papoušky, exotické ptactvo, bažanty, volavky, opice, drůbež, nebo jiná zvířata..Jsme a budeme tady pro všechny chovatele a milovníky zvířat.

Stát se členem
img
Vaše názory

Co o nás lidé
lidé
říkají

Význam předávání znalostí mezi chovateli nelze podceňovat. Každý sdílený odborný tip by mohl zabránit potenciálním chybám, inspirovat nové techniky nebo vést ke zdravějším a šťastnějším zvířatům. Díky těmto zasvěceným chovatelským videím se mohou chovatelé dál učit od svých vrstevníků. Videa pravděpodobně již pomohla mnoha chovatelům zlepšit jejich dovednosti.

Luboš Kadlec

Význam předávání znalostí mezi chovateli nelze podceňovat. Každý sdílený odborný tip by mohl zabránit potenciálním chybám, inspirovat nové techniky nebo vést ke zdravějším a šťastnějším zvířatům.

Díky těmto zasvěceným chovatelským videím se mohou chovatelé dál učit od svých vrstevníků. Videa pravděpodobně již pomohla mnoha chovatelům zlepšit jejich dovednosti.

Marek Jankovský

Při pohledu do budoucna je nezbytné, aby zkušení chovatelé nadále podporovali nováčky tímto způsobem. Komunita chovatelů zvířat prosperuje, když se informace vyměňují otevřeně.

Mistři chovatelé tím, že obětavě věnují svůj čas a moudrost druhým, pozvednou celý obor. Pokud se tímto příkladem natáčení rozhovorů a diskusí bude řídit více chovatelů, kvalita péče o zvířata exponenciálně poroste..

Vždy je co učit, a když si chovatelé dávají pozor, zvířecí řemeslo se zlepšuje.

Pavel Martinec
Náš plán

co plánujeme
v nejbližší době

img
duben2024
img
květen2024
img
květen2024
Zobrazit další plán
img
Nejbližší naše reportáž

Chov opic
návštěva a rozhovor s chovatelem

Chovatel František Veselovský je již mnoho let chovatelem primátů.

V jeho chovu naleznete několik druhů..........................., které nejen že chová, ale také rozmnožuje.Věřím, že video reportáž i váš chov dokáže posunout tím správným směrem.

Nové video očekávejtev polovině dubna
Mám zájem
Kdo nás podporuje?

Seznam pratnerů našich stránek

logo
logo
logo
logo
logo